UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jbpis - jak się zatrzymujesz w takim miejscu włączasz awaryjne tak czy nie ?
najpiękniejsza#jest#lubnauer
@Jbpis - jak się zatrzymujesz w takim miejscu włączasz awaryjne tak czy nie ?
najpiękniejsza#jest#lubnauer