Wybrany wątek opinii
Jak dla mnie bez warunkowa pucha. Chłopie masz36 lat ! Więc, jesteś pełnoletni. Ogarnij się pora dorosnąć!
Do moderacji
Odpowiedz
21
1
@Ktośzpółnocy - Może mieć 17 lat, a biorąc się za kierowanie samochodem MUSI być dorosły. Mnie tylko jedno zastanawia. Czy przekroczenie prędkości zdarzyło się na terenie zabudowanym, czy poza nim? W polskim prawie drogowym to ma znaczenie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2