Wybrany wątek opinii

Jak dla mnie bez warunkowa pucha. Chłopie masz36 lat ! Więc, jesteś pełnoletni. Ogarnij się pora dorosnąć!
Ktośzpółnocy (2020.05.26)
@Ktośzpółnocy - Może mieć 17 lat, a biorąc się za kierowanie samochodem MUSI być dorosły. Mnie tylko jedno zastanawia. Czy przekroczenie prędkości zdarzyło się na terenie zabudowanym, czy poza nim? W polskim prawie drogowym to ma znaczenie.
BEZ ŚCIEM proszę (2020.05.26)
Powrót do komentarzy