UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ktośzpółnocy - Może mieć 17 lat, a biorąc się za kierowanie samochodem MUSI być dorosły. Mnie tylko jedno zastanawia. Czy przekroczenie prędkości zdarzyło się na terenie zabudowanym, czy poza nim? W polskim prawie drogowym to ma znaczenie.

BEZ ŚCIEM proszę