UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ktośzpółnocy - Może mieć 17 lat, a biorąc się za kierowanie samochodem MUSI być dorosły. Mnie tylko jedno zastanawia. Czy przekroczenie prędkości zdarzyło się na terenie zabudowanym, czy poza nim? W polskim prawie drogowym to ma znaczenie.

BEZ ŚCIEM proszę

Anuluj