UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ktośzpółnocy - Może mieć 17 lat, a biorąc się za kierowanie samochodem MUSI być dorosły. Mnie tylko jedno zastanawia. Czy przekroczenie prędkości zdarzyło się na terenie zabudowanym, czy poza nim? W polskim prawie drogowym to ma znaczenie.
BEZ ŚCIEM proszę