UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak dla mnie bez warunkowa pucha. Chłopie masz36 lat ! Więc, jesteś pełnoletni. Ogarnij się pora dorosnąć!
Ktośzpółnocy
Jak dla mnie bez warunkowa pucha. Chłopie masz36 lat ! Więc, jesteś pełnoletni. Ogarnij się pora dorosnąć!
Ktośzpółnocy