UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego w tym "lesie"nie ma wiewiórek, ptaków, o innych zwierzętach nie wspominając? to jest pustynia ekologiczna, ktorej sensem istnienia jest chlanie piwa w pseudo miejscach odpoczynku i rrznięcie drzew wywożonych przeładowanymi pojazdami niszczącymi szlaki
Street