UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie to efekt socjalizmu, bo za surowce wtórne powinni płacić pieniądze, tak jak płacą za butelki po piwie czy za puszki i złom, no i ktoś widział jakiś problem z puszkami i butelkami? Większość jest zbierana tak samo powinno być z innymi odpadami. Na Zachodzie tak jest. Wrzucasz do automatu i parę gorszy ci wyskakuje.


Anuluj