UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie to efekt socjalizmu, bo za surowce wtórne powinni płacić pieniądze, tak jak płacą za butelki po piwie czy za puszki i złom, no i ktoś widział jakiś problem z puszkami i butelkami? Większość jest zbierana tak samo powinno być z innymi odpadami. Na Zachodzie tak jest. Wrzucasz do automatu i parę gorszy ci wyskakuje.