UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To efekt wprowadzenia obowiązkowej segregacji odpadów. Wielu deklaruje segregację, ale nie chce się im tego robić i wywalają potem śmieci w ustronnych miejscach, albo do śmietników na mieście. No i tak się kończy socjalizm. Dzięki tej ustawie śmieciowej miało być mniej śmieci, a jest więcej i to nie na wysypiskach, ale po rowach, lasach i na polach.