UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Solder-nie ma w Polsce telewizji, która bardziej ogłupia i kłamie od TVP. Każdy myślący człowiek, powinien sobie zadać pytanie ::gdzie są granice obłudy i zakłamania? TVN nie jest stacją bez "grzechu", ale gdyby nie ta stacja, to Igor Stachowiak zmarłby na skutek przedawkowania narkotyków, T. Komenda dalej odbywałby karę więzienia za morderstwo, J. Kaczyński nie odwiedzałby grobów na zamkniętym cmentarzu i. t. p.
babunia