UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie, opamiętajcie się, izolacja z medycznego punktu widzenia jest jedynym środkiem na spłaszczenie i szybsze zakończenie epidemii. Wiecznie was te du. .. ka świerzbią żeby na przekór, żeby w poprzek, a to na cmentarz świeczkę zapalić, bo zmarłym te wasze znicze nie wiem do czego są potrzebne, wytrzymajcie, to szybciej życie wróci na normalne tory