UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli dla Ciebie nie ma to znaczenia to twoja sprawa ale nie mów innym jak mają żyć .i tak naprawdę w Polsce nie ma zakazu opuszcznia domu jest tylko proźba o pozostanie w domach


Anuluj