UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestes idiota, 1100mw to nie jest zaden moloch. Bardzo dobrze, ze monopol biedry bedzie przelamany, a w tym miejscu bedzie porzadek, tj. Parking, chodnik, elementy malej architektury, ekrany dzwiekochlonne.

Glosrozsadku.