UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze,ze sieciowka.Niech poupadaja wszystkie sklepiki cwaniaczkow,ktorzy pokazali w dobie kryzysu jacy sa wspaniali chcac zbic kokosy na ludziach podnoszac ceny o 100%.
Sjio
Bardzo dobrze,ze sieciowka.Niech poupadaja wszystkie sklepiki cwaniaczkow,ktorzy pokazali w dobie kryzysu jacy sa wspaniali chcac zbic kokosy na ludziach podnoszac ceny o 100%.
Sjio