UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze,ze sieciowka.Niech poupadaja wszystkie sklepiki cwaniaczkow,ktorzy pokazali w dobie kryzysu jacy sa wspaniali chcac zbic kokosy na ludziach podnoszac ceny o 100%.

Sjio

Anuluj