Wybrany wątek opinii

Fakt pociągów tam nie ma, z autobusami też kiepsko, ale jakieś są, no ale może w przyszłości się to zmieni, bo niedaleko jest Kanał Elbląski, a w Jelonkach buduje się trochę nowych domów. No i droga 527 jest do Rychlik wyremontowana, a dalej być może w przyszłym roku będą remontować, bo tam to dziura na dziurze.
(2020.03.15)
A po kiego Wacława tam budować kolej i dobre drogi? Kosztu drogi/torowisk przekracza wartość 100 krotnie wszystkich nieruchomości jakie się tam znajdują. Ludzie się którzy tam budują maja pustostan w głowach i będą tego żałować, a najbardziej ich dzieci, bo w miastach jest rozwój osobisty, a na wsi jedyne czego się naucza to pic tanie wino na przystankach do których już nawet autobus nie jeździ.
Gosciuuu (2020.03.15)
@Gosciuuu - Oj gościu ty to masz na pewno pustostan w głowie i to taki zmurszały
gościuu (2020.03.15)
Rozwój osobisty jest teraz wszędzie, bo wszędzie jest internet, ja tam mieszkam i od dawna już na wsi nie pije się tanich win. Ludzie tu mieszkają bo mają gospodarstwa i są też nieduże zakłady, mieszalnia pasz, tartak, a droga łączy Pasłęk z Dzierzgoniem i dalej ze Sztumem, to ruch jest tam spory i dlatego warto ją remontować, poza tym okolica Kanału Elbląskiego to fajne miejsce do życia. dlatego ludzie się tam budują, blisko do 7,no i nie tak daleko do pracy w Pasłęku czy Elblągu.
(2020.03.15)
Powrót do komentarzy