UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fakt pociągów tam nie ma, z autobusami też kiepsko, ale jakieś są, no ale może w przyszłości się to zmieni, bo niedaleko jest Kanał Elbląski, a w Jelonkach buduje się trochę nowych domów. No i droga 527 jest do Rychlik wyremontowana, a dalej być może w przyszłym roku będą remontować, bo tam to dziura na dziurze.