UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozwój osobisty jest teraz wszędzie, bo wszędzie jest internet, ja tam mieszkam i od dawna już na wsi nie pije się tanich win. Ludzie tu mieszkają bo mają gospodarstwa i są też nieduże zakłady, mieszalnia pasz, tartak, a droga łączy Pasłęk z Dzierzgoniem i dalej ze Sztumem, to ruch jest tam spory i dlatego warto ją remontować, poza tym okolica Kanału Elbląskiego to fajne miejsce do życia. dlatego ludzie się tam budują, blisko do 7,no i nie tak daleko do pracy w Pasłęku czy Elblągu.


Anuluj