UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fakt pociągów tam nie ma, z autobusami też kiepsko, ale jakieś są, no ale może w przyszłości się to zmieni, bo niedaleko jest Kanał Elbląski, a w Jelonkach buduje się trochę nowych domów. No i droga 527 jest do Rychlik wyremontowana, a dalej być może w przyszłym roku będą remontować, bo tam to dziura na dziurze.


Anuluj