UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po kiego Wacława tam budować kolej i dobre drogi? Kosztu drogi/torowisk przekracza wartość 100 krotnie wszystkich nieruchomości jakie się tam znajdują. Ludzie się którzy tam budują maja pustostan w głowach i będą tego żałować, a najbardziej ich dzieci, bo w miastach jest rozwój osobisty, a na wsi jedyne czego się naucza to pic tanie wino na przystankach do których już nawet autobus nie jeździ.
Gosciuuu