UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie podoba! Gdzie jest cegła? Gdzie jest odtworzenie starych kamienic? Warszawa odtworzyła Starówkę i dziś jest ona wpisana na listę UNESCO, a u nas buduje się architektoniczne potworki. Przy dzisiejszej technologii budownictwa można stworzyć całkiem nowe wnętrza kamienic, ale elewacje w większości przypadków powinny być przedwojenne! Miasto powinno wskazać, które kamienice należy odtworzyć na zasadzie retrowersji. Wtedy nasze Stare Miasto zyska ducha.

ariset

Anuluj