Wybrany wątek opinii

Pieniądze dla Żuław powinny trafić do Elbląga a nie do olsztyna. Czego olsztyn wtrąca się do naszych spraw Żuław Powiśla niech dają kasę i się odpi,,, ą. W każdą jedna dziedzine zycia decyduje olsztyn a może jeszcze wtraci się kiedy na muszle .mamy siadać.
(2020.03.02)
Decyduje, bo to miasto wojewódzkie, tak samo jak Warszawa decyduje o tym jakie pieniądze obowiązują w Elblągu, a nie Elbląg. Jak Elbląg będzie województwem to wtedy sam będzie decydować, ale jak będzie w obecnym województwie czy w pomorskim, to nie może o tym decydować.
(2020.03.02)
Masz rację, choć to głupie. Jednak wolę do Pomorza - tam przynajmniej będzie coś do powiedzenia. Dlatego na Pomorzu rozwijają się wszystkie miasta i wiochy, a w Olsztyńsko-Olsztyńskim rozwija się tylko Olsztyn.
(2020.03.02)
Powrót do komentarzy