UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pieniądze dla Żuław powinny trafić do Elbląga a nie do olsztyna. Czego olsztyn wtrąca się do naszych spraw Żuław Powiśla niech dają kasę i się odpi,,, ą. W każdą jedna dziedzine zycia decyduje olsztyn a może jeszcze wtraci się kiedy na muszle .mamy siadać.