UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Decyduje, bo to miasto wojewódzkie, tak samo jak Warszawa decyduje o tym jakie pieniądze obowiązują w Elblągu, a nie Elbląg. Jak Elbląg będzie województwem to wtedy sam będzie decydować, ale jak będzie w obecnym województwie czy w pomorskim, to nie może o tym decydować.