UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz rację, choć to głupie. Jednak wolę do Pomorza - tam przynajmniej będzie coś do powiedzenia. Dlatego na Pomorzu rozwijają się wszystkie miasta i wiochy, a w Olsztyńsko-Olsztyńskim rozwija się tylko Olsztyn.