UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pieniądze dla Żuław powinny trafić do Elbląga a nie do olsztyna. Czego olsztyn wtrąca się do naszych spraw Żuław Powiśla niech dają kasę i się odpi,,, ą. W każdą jedna dziedzine zycia decyduje olsztyn a może jeszcze wtraci się kiedy na muszle .mamy siadać.