UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Znowu lawina komentarzy osądzająca o winie kierowcy, z uwagi na przekroczenie prędkości. A wcale tak nie musiało być. Powodem mogło być chociażby zasłabnięcie kierowcy (a mamy do czynienia z kierowcą w podeszłym wieku). Warto wprowadzić obowiązkowe badania dla starszych kierowców, by było jak najmniej takich wypadków.
mieszkaniecc