UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu lawina komentarzy osądzająca o winie kierowcy, z uwagi na przekroczenie prędkości. A wcale tak nie musiało być. Powodem mogło być chociażby zasłabnięcie kierowcy (a mamy do czynienia z kierowcą w podeszłym wieku). Warto wprowadzić obowiązkowe badania dla starszych kierowców, by było jak najmniej takich wypadków.

mieszkaniecc

Anuluj