UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale jest dużo przypadków że stoją przy przejściu i gadają. I ty nie wiesz jak patrzy w twoją stronę czy bd przechodzić czy nie. Dojezdzasz i wchodzi nagle. Ale nie oceniam tego zdarzenia bo moim zdaniem ludzie w takim wieku powinni iść na badania kontrolne.
Kierowca międzynarodowy