UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale jest dużo przypadków że stoją przy przejściu i gadają. I ty nie wiesz jak patrzy w twoją stronę czy bd przechodzić czy nie. Dojezdzasz i wchodzi nagle. Ale nie oceniam tego zdarzenia bo moim zdaniem ludzie w takim wieku powinni iść na badania kontrolne.

Kierowca międzynarodowy