UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest bat na kierowców A dlaczego piesi są nietykalni mandatami idzie z telefonem nie spojrzy ani wlewo ani w prawo wpada pod samochód kierowca winien A pieszy jeszcze się odgraża kierowcy

Zły

Anuluj