UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest bat na kierowców A dlaczego piesi są nietykalni mandatami idzie z telefonem nie spojrzy ani wlewo ani w prawo wpada pod samochód kierowca winien A pieszy jeszcze się odgraża kierowcy
Zły
Jest bat na kierowców A dlaczego piesi są nietykalni mandatami idzie z telefonem nie spojrzy ani wlewo ani w prawo wpada pod samochód kierowca winien A pieszy jeszcze się odgraża kierowcy
Zły