UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie no. .. .Jak to?! Sprzedają? A po co? Na co to komu potrzebne? Lepiej, żeby zarastało chwastami i niszczało! Czy w tym mieście czytelnicy mają głowy na karku? Czy ktoś z Państwa chociaż raz był w tamtym miejscu?

GentlemanEl