UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uwazam ze powinnismy wezac Patryka Jakiego do ElblONga, aby wyjasnil sprawe tych kamiennic!!! A gdzie ludzie mieszkaja z tego bloku obecnie?!
Grazyna niematka tylko katka
uwazam ze powinnismy wezac Patryka Jakiego do ElblONga, aby wyjasnil sprawe tych kamiennic!!! A gdzie ludzie mieszkaja z tego bloku obecnie?!
Grazyna niematka tylko katka