UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

uwazam ze powinnismy wezac Patryka Jakiego do ElblONga, aby wyjasnil sprawe tych kamiennic!!! A gdzie ludzie mieszkaja z tego bloku obecnie?!

Grazyna niematka tylko katka

Anuluj