UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanów się, zanim cos napiszesz. Przecież przeniesienie targowiska na Modrzewinę byłoby znacznie kosztowniejsze i bardzo uciążliwe dlatych, którzy rzeczywiście z niego korzystją. Przecież na targu nie zobaczysz prawie w ogóle kupującego 30-40-latka. Targowisko umrze śmiercią naturalną wraz z odejściem obecnych 50-60-latków.