UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanów się, zanim cos napiszesz. Przecież przeniesienie targowiska na Modrzewinę byłoby znacznie kosztowniejsze i bardzo uciążliwe dlatych, którzy rzeczywiście z niego korzystją. Przecież na targu nie zobaczysz prawie w ogóle kupującego 30-40-latka. Targowisko umrze śmiercią naturalną wraz z odejściem obecnych 50-60-latków.


Anuluj