UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak się za to zabierze PO sp. bardzo o.o. to zapewne tak będzie- na chwilę obecną i można wybudować drogi nie doprowadzając firm podwykonawczych do bankructwa i jak widać kanał też się robi sprawnie , taka odmiana po latach niemocy i marazmu

Civil