UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak się za to zabierze PO sp. bardzo o.o. to zapewne tak będzie- na chwilę obecną i można wybudować drogi nie doprowadzając firm podwykonawczych do bankructwa i jak widać kanał też się robi sprawnie , taka odmiana po latach niemocy i marazmu
Civil