UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teoretycznie bardzo dobry artykuł uświadamiający. A może ktoś odpowie mi na mój problem. Sumiennie segreguję odpady. Zdarzyło się, że mam do utylizacji lodówkę. Mam 77 lat i niesprawny kręgosłup. Mieszkam w 120-tysięcznym mieście. Od kilku dni poszukuję firmy, która przyjmie zlecenie (za opłatą)wyniesienia tej lodówki z mieszkania i wywiezienie w odpowiednie miejsce. Nic z tego. Nie ma takiej możliwości. Lodówkę trzeba zawieź (teleportować) na Mazurską, może odbiorą. Proszę mnie uświadomić w jaki legalny sposób mam pozbyć się mojego problemu. Będę wdzięczny.

segregator