UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idz na dworzec,tam chodza takie ekipy remontowo-budowlano-uslugowe.Dasz na wino i wyniosa.Jeszcze po rekach beda calowac.
Kshdhddg
Idz na dworzec,tam chodza takie ekipy remontowo-budowlano-uslugowe.Dasz na wino i wyniosa.Jeszcze po rekach beda calowac.
Kshdhddg