UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idz na dworzec,tam chodza takie ekipy remontowo-budowlano-uslugowe.Dasz na wino i wyniosa.Jeszcze po rekach beda calowac.

Kshdhddg

Anuluj