UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prośba do posłów, proszę poprosić UM o dokładne rozliczenia, chciałbym wiedzieć ile miasto płaci na prywatna imprezę. Czy bardziej woli dofinansowywać prywatne imprezy niż imprezy dla mieszkańców miasta. Czas przyjdzie przy wyborach na rozliczenie tego.
_ELBLĄŻANIN_