UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak płaciliśmy My podatnicy za miesięcznice, czyli prywatną imprezę i fanaberię jednego człowieka, to jakoś sprzeciwu nie było

Obserwator1234

Anuluj