UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prośba do posłów, proszę poprosić UM o dokładne rozliczenia, chciałbym wiedzieć ile miasto płaci na prywatna imprezę. Czy bardziej woli dofinansowywać prywatne imprezy niż imprezy dla mieszkańców miasta. Czas przyjdzie przy wyborach na rozliczenie tego.
_ELBLĄŻANIN_