UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tęskno im do czasów PRL, bo wtedy każdy był milionerem. Ja wolę żyć, jak przeciętny Amerykanin: zarabiać tylko 2500 zł, ale za to móc za moją marną wypłatę kupić 4x więcej.


Anuluj