UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poczekajcie rok, dwa a będzie bieda bo już teraz widać podwyżki w sklepach i usługach. Tylko szkoda, że tylu ludzi daje się nabrać na to że dostaje więcej kasy. Podwyższając najniższa o 450 zł to właściciel np piekarni musi podwyższyć cenę chleba bo musi więcej zapłacić firmie która dostarcza produkty, piekarzowi i dostawcy. Sklep musi zapłacić więcej pracownikowi i przez to wszystko drożeje i mimo wyższych płac i tak nam nic nie zostaje. Ludzi ogarnięcie się w końcu , dostajecie więcej by więcej wam zabrać w podatkach.


Anuluj