UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Widzę cie - Możliwości, żeby wyprowadzić się z tej dzielnicy to musisz sobie stworzyć sam, a nie czekać na mannę z nieba i kolejny socjal. Poza tym, skoro tak Ci dzieci żal to ściśnij pośladki, i zrób wszystko żeby się wyprowadzić i nie ujadaj na Portelu. Na jaką możliwość czekasz? Że miasto da Ci lokal w innej dzielnicy, umeblowany, z niskim czynszem i jeszcze busa podstawi do przeprowadzki?

Ploterek