Wybrany wątek opinii
Nie ma sianka nie ma granka. Nikt za darmo grać nie będzie. W żadnym klubie. I żeby była jasność, w przerwie będzie dużo zerwanych kontraktów z winy klubu. Wiwat prezes, wiwat Paweł. Masz co chciałeś ignorancie.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
To nie to, że nie ma pieniędzy, nie było Szupryta i nie było komu napędza ataku, szkoda, ale pewnie masz rację że odejdą z drużyny najlepsi
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Dokladnie , nie ma sianka, nie ma granka prezesie od siedmiu bolesci ,tak bedzie zawsze ty rzadzisz w klubie a my na boisku,szkoda,ze nie zalezy Ci na wynikach, bo chodzi o kase,ale w ten sposob hamujesz rozwoj zawodnikow, trenerow calego klubu , taki paradoks ci co powinni wspierac i rozwijac sport ,w tym miescie, sa jego przeszkoda, hamulcem i to zablokowanym na amen .
Do moderacji
Odpowiedz
3
1