UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie to, że nie ma pieniędzy, nie było Szupryta i nie było komu napędza ataku, szkoda, ale pewnie masz rację że odejdą z drużyny najlepsi

Fan Małego

Anuluj