UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie to, że nie ma pieniędzy, nie było Szupryta i nie było komu napędza ataku, szkoda, ale pewnie masz rację że odejdą z drużyny najlepsi
Fan Małego
To nie to, że nie ma pieniędzy, nie było Szupryta i nie było komu napędza ataku, szkoda, ale pewnie masz rację że odejdą z drużyny najlepsi
Fan Małego