UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokladnie , nie ma sianka, nie ma granka prezesie od siedmiu bolesci ,tak bedzie zawsze ty rzadzisz w klubie a my na boisku,szkoda,ze nie zalezy Ci na wynikach, bo chodzi o kase,ale w ten sposob hamujesz rozwoj zawodnikow, trenerow calego klubu , taki paradoks ci co powinni wspierac i rozwijac sport ,w tym miescie, sa jego przeszkoda, hamulcem i to zablokowanym na amen .