UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokladnie , nie ma sianka, nie ma granka prezesie od siedmiu bolesci ,tak bedzie zawsze ty rzadzisz w klubie a my na boisku,szkoda,ze nie zalezy Ci na wynikach, bo chodzi o kase,ale w ten sposob hamujesz rozwoj zawodnikow, trenerow calego klubu , taki paradoks ci co powinni wspierac i rozwijac sport ,w tym miescie, sa jego przeszkoda, hamulcem i to zablokowanym na amen .