UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma sianka nie ma granka. Nikt za darmo grać nie będzie. W żadnym klubie. I żeby była jasność, w przerwie będzie dużo zerwanych kontraktów z winy klubu. Wiwat prezes, wiwat Paweł. Masz co chciałeś ignorancie.
Sami