Wybrany wątek opinii

Żle powiedziane droga Redakcjo. .. .. Jedni szukaja pracy a"drudzy"NIEWOLNIKÓW !!!!! Nie pracowników a. .NIEWOLNIKÓW za najniższa krajową lub stawka godzinowa brutto z premia, któa dostaniesz lub nie
Mrek12@wp.pl (2019.10.24)
A jeszcze inni, nieudacznicy szukają miejsca gdzie będą mogli odsiedzieć swoje i za darmo wziąć kasę. Zostań tym wyzyskiwaczem, zaryzykuj otwórz firmę i działaj nikt nie będzie Cię traktował jak niewolnika. Chyba, ze tylko w gębie jesteś taki mocny.
(2019.10.24)
Powrót do komentarzy